Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Blisko dwadzieścia lat obecności na rynku odzieżowym sprawiło, ze firma AGBO jest aktualnie nie tylko jednym z najciekawszych wzorniczo firm dziewiarskich, ale również swojego rodzaju kreatorem wiosenno-jesiennej oraz zimowej mody w zakresie czapek i szalików. Wyprodukowane przez nią nakrycia głowy cechują się nie tylko ciekawym wzornictwem nieodbiegającym od czołowych światowych trendów odzieżowych, a również stojącą na wysokim poziomie dbałością o poziom wykonania.

Czytaj dalej...

O jakości produktów firmy z Dębca świadczyć może kierunek rozwoju dystrybucji obejmujący aktualnie takie rynki zbytu jak m.in. Niemcy, Czechy, Ukrainę, Rosję, czy Austrię. Firma nie boi czerpać szeroko z polskiej tradycji dziewiarskiej, jak i ze światowych trendów i czołowych firm odzieżowych. Ich produkty - tworzone niezmiennie z pasją - są wykonane z najlepszych gatunkowo odmian przędz bawełnianych, akrylowych, czy akrylowo-wełnianych.

W procesie produkcji firma AGBO korzysta z najnowszych zdobyczy technologii włókienniczych spełniających surowe wymogi bezpieczeństwa dbając jednocześnie o nie tylko o wygodę, ale także zdrowie swoich klientów. Te zaangażowanie i jakość przekłada się na rozpoznawalność marki nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Oferta firmy jest na bieżąco aktualizowana i uwzględnia zmieniające się wahania rynku odzieżowego, najnowsze światowe motywy i zmiany we wzornictwie. Ten producent czapek ma w swojej szerokiej ofercie produkty skierowane do każdego - zarówno kobiet, mężczyzn jak i dzieci.

Zastosowanie dzianiny jako głównego materiału włókienniczego sprawia, że oferowany produkty charakteryzują się wysoką miękkością i rozciągliwością. Zapewnia zarówno typową dla tego wyrobu przewiewność i elastyczność - doskonale dopasowują się do kształtu ciała. W przeciwieństwie do tkaniny, dzianina pozwala na dużo większą fantazję w projektowaniu ciekawych wzorów, czy fasonów. Nie ma też typowej dla tkanin sztywności i problemów z dopasowaniem się do części ciała. Zauważalna jest również coraz silniej zaznaczona obecność dzianin w światowej modzie.

W asortymencie tej firmy AGBO znajdziemy zarówno czapki zimowe, jak i te na wiosnę, czy jesień. Nie będzie problemem dopasowanie kolorystyki czapki, czy jej wzornictwa do wybranej kreacji. Zaspokoją one gusta najbardziej kreatywnych klientów, szeroki wybór kolorów, czy fasonów pozwoli przywitać daną porę roku z odpowiednią stylizacją. Nieważne, czy wybierzemy kreację elegancką, czy zwyczajną - produkty firmy AGBO uzupełnią ją z klasą.