Wczytuję dane...
Dodaj 
szt.
Ukryj Opis Pokaż opis

Kristy jest kompletem dla odważnych, pewnych siebie kobiet.

Koronkowy top typu „open bra”, czyli z otwartą częścią biustonosza, to model, który pobudza wyobraźnie w każdym tego słowa znaczeniu. Stylowe połączenie delikatnej czarnej koronki z ciemnofioletowymi matowymi detalami i srebrnymi dodatkami. Top otacza nagie piersi łańcuszkami.

Majtki z odpinanym, stymulującym łańcuszkiem w otwartym kroku. Regulowany pas z zatrzaskami. Mankiety można zaczepić do bocznych pierścieni w pasie za pomocą łańcuszków z karabińczykami. Miękkie mankiety na kostki można szybko założyć i zdjąć dzięki regulowanym zapięciom na rzepy.

  • Opinie Klientów
X
  • Załączniki bezpieczeństwa
    Załczniki do produktu
    Załączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
  • Informacje o producencie
    Informacje o producencie
    Informacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
    Cottelli Collection
  • Osoba odpowiedzialna w UE
    Osoba odpowiedzialna w UE
    Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
    MARMART - Marcin Pruszyński
    1 Józefa Mackiewicza 71
    Białystok,
    15-779
    PL
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...