Metody płatności


1.         Przedpłata na konto - dokonana po złożeniu zamówienia;

 

Zmówiony produkt wysyłamy do Klienta po otrzymaniu należności na nasz rachunek (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki). Przelewu można dokonać po otrzymaniu maila od sklepu z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia, za które płatność jest regulowana. Od chwili odnotowania wpłaty na koncie sklepu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

 

Wpłaty proszę kierować na poniższe konto sklepu:

INTIMITI.PL

ING

PL 59 1050 1025 1000 0091 3413 3231

Numer SWIFT do przelewów zagranicznych: INGBPLPWW tytule przelewu proszę podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko.

 

W przypadku, gdy wpłata za złożone zamówienie nie zostanie odnotowana w ciągu 5 dni od daty jego złożenia, zamówienie zostanie anulowane.

 

 

2.         Płatność poprzez system, PayU – dokonana w trakcie składania zamówienia;

 

Przy wyborze tej formy płatności w trakcie składania zamówienia w Intimiti.pl zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę systemu, PayU w celu sfinalizowania transakcji. Od chwili odnotowania wpłaty na koncie sklepu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.
System PayU przyjmuje również płatności kartą kredytową.

 

 

 

3.         Płatność za pobraniem – przy odbiorze paczki;

 

Zapłata za zamówiony towar następuje przy odbiorze paczki. Jeżeli paczka została wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej, należy za nią zapłacić listonoszowi przy odbiorze. Natomiast w przypadku UPS, opłatę za zamówienie należy uiścić kurierowi podczas dostarczenia przesyłki.