Wczytuję dane...
Dodaj szt.
Ukryj Opis Pokaż opis

Najlepszy bezdotykowy gadżet, jaki kiedykolwiek kupisz! HUGO™ to luksusowy zdalnie sterowany masażer prostaty, który oferuje najbardziej wybuchowy orgazm na świecie. Wychodząc z założenia, że stymulacja prostaty może zwiększyć intensywność orgazmu u mężczyzny o 33%, HUGO™ rewolucjonizuje myślenie o doprowadzaniu panów do przyjemności, bez względu na to, czy chodzi o zabawę w parze, czy solo! Wyposażony w dwa mocne silniczki, w podstawie i w końcówce, HUGO™ jest elegancki i opływowy, a jego idealny kształt zapewnia większe, lepsze, a nawet bezdotykowe orgazmy.

Hugo posiada dwa odrębne silniki – jeden sprowadza wibracje bezpośrednio na prostatę, podczas gdy drugi, umieszczony przy samej bazie, dodatkowo stymuluje krocze. Opatentowana technologia SenseMotion umożliwia kontrolę nad urządzeniem za pomocą bezprzewodowego pilota. Pilot ma zasięg aż do 12 metrów, co również pozostawia w tyle konkurencyjne produkty.

Urządzenie jest zasilane za pomocą akumulatora ładowanego przy użyciu kabla USB. Hugo jest całkowicie wodoodporny do głębokości 1 metra, a dzięki swojemu wysoce ergonomicznemu kształtowi i dwóm potężnym silniczkom, umożliwia wykonanie intensywnego masażu prostaty przy jednoczesnej stymulacji krocza.