Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Wibratory

  Wibratory to świetny sposób na lepsze poznanie swojego ciała. Dzięki nim dowiesz się, co tak naprawdę sprawia Ci przyjemność. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które zapewniają różnorodne doznania (stymulują nie tylko za pomocą wibracji, ale też np…fal dźwiękowych!). Skorzystasz z nich solo lub z partnerem. Sprawdź!

  Wibratory dla kobiet: bezpieczne i przyjemne dla ciała

  Większość dostępnych w naszym asortymencie urządzeń jest wykonana z silikonu. To miękkie, przyjemne dla ciała tworzywo. Co więcej, z łatwością je umyjesz (np. wodą z mydłem) i zadbasz tym samym o ich prawidłową higienę. 

  Wibrator łechtaczkowy — który wybrać na początek? Dostępne warianty

  W ofercie naszego sklepu Intimiti znajdziesz kilka rodzajów wibratorów przeznaczonych do masażu tej części ciała. Szukasz swojego pierwszego modelu? Sprawdź wibratory mini zakładane na palec albo o subtelnym kształcie szminki. Ich korzystna cena pozwoli ci przetestować, czy taki rodzaj stymulacji jest dla ciebie odpowiedni.

  Dla pań, które są bardziej doświadczone, polecamy różdżkę (ma aż 10 trybów wibracji), jej charakterystyczny kształt dobrze leży w dłoni, a design sprawia, że wygląda elegancko. Zależy ci na używaniu wibratora w wannie? Pamiętaj, aby kupić stymulator łechtaczki, który jest wodoodporny.

  Wibratory erotyczne, które nie wibrują. O co z nimi chodzi?

  Przeglądając naszą ofertę, trafisz na urządzenia do stymulacji łechtaczki, które nie wibrują. Co oczywiście nie oznacza, że używanie ich nie będzie przyjemne. Zapewnią ci nieco inne doznania. Jedno z nich pobudzi cię poprzez wydawanie specjalnych dźwięków. Te urządzenia wytwarzają fale dźwiękowe, które są skierowane bezpośrednio na łechtaczkę. Zapewniają nieco inne doznania niż te pochodzące z wibracji, ale również doprowadzą cię do rozkoszy!

  Wibrator sterowany aplikacją — jak działa?

  W naszym asortymencie znajdziesz również masażery sterowane za pomocą pilota albo aplikacji. Zazwyczaj umieszcza się je w bieliźnie, a siłę wibracji ustawia za pomocą tych dwóch sposobów. Te urządzenia są bardzo ciche, tak aby można było z nich korzystać także poza domem.

  Oferujemy również kobiecy wibrator do jednoczesnego stymulowania punktu G i łechtaczki, który również jest sterowany za pomocą aplikacji! Te urządzenia ułatwią ci i uprzyjemnią zabawę solo. Są też świetnym akcesorium do łóżkowego eksperymentowania. Oddaj kontrolę nad wibratorem partnerowi (i to nawet temu, który mieszka w innym mieście. Z tym urządzeniem związki na odległość wejdą na wyższy poziom przyjemności!). To świetny sposób na umocnienie waszego zaufania. 

  Wibrator damski króliczek: jakie ma zalety?

  To urządzenie ma dwa ramiona: dłuższe, przeznaczone do stymulacji pochwy i punktu G oraz  krótsze — do łechtaczki. Mają kilka trybów wibracji (zazwyczaj około 10), które umożliwią ci dostosowanie intensywności doznań do swoich potrzeb. Te wibratory są bardzo chętnie wybierane. Ze względu na stymulowanie dwóch erogennych punktów zapewniają niesamowite doznania!

  Sklep z wibratorami: urządzenia dla par

  W naszej ofercie znajdziesz również wibratory, które składają się z dwóch części. Jedną z nich partnerka umieszcza w pochwie, a dodatkowa wypustka zapewnia jednoczesną stymulację łechtaczki. Urządzenie jest na tyle cienkie, że umożliwia jednoczesne odbywanie stosunku. A podczas niego twój partner również odczuje przyjemne wibracje! To świetny sposób na wprowadzenie powiewu świeżości do sypialni. 

  Eksperymentuj z przyjemnością i przejrzyj naszą ofertę! Znajdziesz tu wibratory, które zapewnią ci, a także twojemu partnerowi nowe, ciekawe doznania. Zapraszamy do zakupów.