Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Gadżety i akcesoria erotyczne

  Urozmaicać życie erotyczne można na bardzo różne sposoby, a w naszej ofercie można znaleźć najlepsze z nich. Dzięki lubrykantom i żelom pobudzającym można zapewnić sobie lepsze doznania, dzięki zestawom S&M - obudzić najdziksze instynkty, a za pomocą ozdób na ciało - ukazać się drugiej osobie w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi propozycjami.

  Produkty sado-maso

  Mnóstwo osób marzy o erotycznych zabawach w stylu sado-maso, choć czasem nie chcą się do tego przyznać. Jednak nie muszą to być od razu ostre igraszki. W naszej ofercie znaleźć można liczne propozycje, które pozwalają bardzo łagodnie wprowadzać się w ten klimat i dawkować przyjemność sobie i partnerowi czy partnerce stopniowo. Służą temu dwustronne packi - każdy może zdecydować, czy użyje strony gładkiej, czy nabijanej ćwiekami, zamszowe, starannie wykonane pejcze czy różne warianty uprzęży. Wśród tych niegrzecznych propozycji nie mogło zabraknąć oczywiście kajdanek, które służą do zniewolenia i dominacji. Jeśli zaś ktoś chce bawić się w bardziej stonowany sposób, może wybrać maski czy opaski na oczy, które sprzyjają wyzwalaniu spontaniczności oraz wzbudzają dreszcze, gdyż mając je na sobie, oczekuje się na nieznane...

  Ponętne ciało w nowej odsłonie

  Kobiety chcące zrobić wrażenie na swych mężczyznach także mają w czym wybierać. Do ozdabiania ciała służą na przykład specjalne dekoracje, ale też niegrzeczna biżuteria, która nawet z prawdziwego aniołka zrobi wampa. Zestawy erotycznej bielizny czy klimatyczne dodatki, na przykład maski, pozwolą ukazać się swojemu mężczyźnie w zupełnie nowy sposób i sprzyjają wyzwalaniu wielkich emocji podczas nocnych spotkań. Takie dodatki pozwalają też dodać sobie atrakcyjności oraz pewności siebie, gdyż eksponują kobiece ciało w wyjątkowo ponętny sposób.

  Nietypowe propozycje - kremy, balsamy, farbki i pudry

  W naszej ofercie można też znaleźć nietuzinkowe propozycje w postaci pudrów do ciała, farbek do malowania po skórze, które można też smakować, świec do masażu, wprowadzających niezwykły klimat, a także żeli i kremów pobudzających oraz zwiększających wrażliwość. Często są to też lubrykanty, które gwarantują komfort podczas zbliżeń, co jest istotne zwłaszcza dla Pań. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane są z naturalnych składników, na bazie bezpiecznych substancji, dlatego można je bez obaw aplikować nawet na najwrażliwsze sfery ciała. W większości są też jadalne, można więc na nowe doświadczenia otworzyć wszystkie swoje zmysły.