Wczytuję dane...
Dodaj szt.
Ukryj Opis Pokaż opis

Jedyne takie wibrujące jajeczko na rynku! Baw się w domu, a także na odległość! Darmowa aplikacja na telefon!

Lush – wibrator wewnętrzny, przeznaczony do masażu punktu G, sterowany z poziomu aplikacji mobilnej. Lush to pierwsza zabawka dla dorosłych, którą możesz sterować również za pomocą Apple Watch. Lush ma formę jajeczka w całości wykonanego z silikonu medycznego. Kształt opływowy, ładnie wyprofilowany. Powierzchnia gładka ułatwia wprowadzenie oraz utrzymanie w czystości.
Jajeczko posiada wygodny uchwyt, który pozwala w szybki sposób wyjąć produkt.

Jak używać ?

Uruchom jajeczko przyciskiem umieszczonym na szerszej jego części. Włóż jajeczko tak, aby cienki uchwyt pozostał na zewnątrz (jak podczas używania tamponu). Uruchom aplikację na telefonie (jest ona darmowa dla użytkowników Android oraz Apple). Zmieniaj funkcje, baw się opcjami, aż do osiągnięcia orgazmu. Możesz także użyć funkcji głosowej. Po zakończonej zabawie chwyć za uchwyt i wyciągnij produkt. Umyj go i przechowuj do następnej zabawy. Lush może być wykorzystywany do stymulacji solo, ale świetnie nadaje się także do zabawy w parze. Może być używany w domu, na zewnątrz gdy jesteście blisko, a także gdy znajdujecie się setki kilometrów od siebie.

  • wodoodporny
  • wykonany w całości z silikonu medycznego
  • kompatybilny z Apple Watch
  • iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 i nowsze
  • Windows PC (wymaga adaptera Lovense USB Bluetooth)

Produkt ładujemy dołączonym kablem USB, jest to bardzo wygodna forma, która sprawia że nie musisz się już martwić wymianą baterii. Poza tym dzięki takiemu rozwiązaniu silnik produktu jest zdecydowanie mocniejszy.