Wczytuję dane...
Dodaj szt.
Ukryj Opis Pokaż opis

Svakom wibrator do noszenia Erica na aplikację.

Svakom wibrator do noszenia Erica na aplikację wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Svakom zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa uzytkowania produktu. Wszystkie produkty marki wyróżniają się bardzo przemyślanymi projektami.

Ładowalny, wodoodporny wibrator w ergonomicznym kształcie, aby stymulować pochwę/G-spot i srom/łechtaczkę w tym samym czasie. Całkowicie dyskretny i cichy - nikt nie zauważy małego sekretu przyjemności! Jedwabiście miękki, delikatnie teksturowany wibrator silikonowy elastycznie dopasowuje się idealnie do ciała i ruchów. Dla maksymalnego komfortu noszenia i pieszczot!

2 potężne silniki zapewniają niezawodną ciągłą moc. 11 zróżnicowanych trybów wibracji można wygodnie kontrolować na zabawce. Również za pośrednictwem aplikacji SVAKOM (z dodatkowymi intensywnościami i wibracjami niespodziankami) lub aplikacji FeelConnect 3 z 3 głównymi funkcjami: Long Distance Control (w każdej chwili z dowolnego miejsca na świecie), połączenie z interaktywnymi filmami 2D i funkcją interaktywnej kamery internetowej.