Wczytuję dane...
Dodaj szt.
Ukryj Opis Pokaż opis

Najbardziej gorąca gra erotyczna w Polsce. Jeśli sądzisz, że świat miłości nie ma przed Tobą żadnych tajemnic, to Gorące Igraszki z całą pewnością rozpalą Twoje zmysły do czerwoności. Pomyśl marzenie erotyczne... a teraz wyobraź sobie, że to się stanie właśnie DZISIAJ! Podczas rozgrywki czekają na graczy trzy etapy gorących igraszek, zawarte na trzech taliach kart:

  • IGRASZKI – to rozkoszne figle rozgrzewające atmosferę z każdą kolejną kartą
  • FLIRT – to delikatna zabawa wprowadzająca nastrój.
  • GORĄCE SZALEŃSTWO – to... nie napiszemy nic więcej, bo mogłoby to być uznane za nieprzyzwoite. :) Nazwa mówi sama za siebie.

Czwarta talia kart – MOJE MARZENIE EROTYCZNE – pozwala wpleść w tok rozgrywki Wasze najskrytsze fantazje erotyczne :) Nie wiedziałaś co zrobić żeby partner w końcu to zrobił? A może chciałbyś powiedzieć partnerce jaki masz pomysł na wspólne igraszki? Z pewnością będzie gorąco i namiętnie :)

Liczba graczy: 2 osoby
Wiek graczy: 18+
Poziom pikanterii: 4/5
Cel gry: budowanie relacji partnerów bez tematów tabu, gra dla wymagających pozwalająca na wyciągnięcie ze sfery życia erotycznego dużo więcej, poszerzanie zaufania przez realizację erotycznych zadań, dobra zabawa prowadząca do skutecznego zaspokojenia potrzeb obojga partnerów, zatrzymanie czasu i skupienie na wzajemnych potrzebach.

Zawartość opakowania: 
- 60 kart z erotycznymi zabawami
- 20 kart marzeń erotycznych
- wibrator dodający zabawie pikanterii
- wstążka do zasłaniania oczu pomagająca wzmocnić zmysł dotyku
- nakładka wibrująca wzmacniająca siłę doznań
- piórko pobudzające zmysły swą delikatnością
- zasady gry

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...