Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Kajdanki i Pejcze

Dział z bielizną erotyczną stworzyliśmy po to, by pomóc naszym Klientkom podkręcić atmosferę  życia erotycznego. Oferujemy bowiem bardzo bogaty wybór erotycznych akcesoriów jakich jak kajdanki, pejcze, packi i inne. Idealne do szczególnie wyrafinowanych igraszek. Jesteśmy pewni, że dzięki nim pobudzisz wodze fantazji!

Gadżety erotyczne: dostępne rodzaje

Być może odrobina BDSM jest tym, czego potrzebujesz? Oferujemy packi, piórka do łaskotania, pejcze, kajdanki i inne akcesoria, dzięki którym będziesz mogła partnerem zaaranżować scenariusze, przy których "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to naprawdę nic! Warto zwrócić uwagę na wizualną różnorodność oferowanych przez nas kajdanek: ciekawą opcją są na przykład futrzaste kajdanki w szerokiej gamie kolorów albo kajdanki z materiału naśladującego skórę, wśród których znajdują się również kajdanki na nogi.

Kajdanki erotyczne: wygodny i bezpieczny w użytku gadżet

Kajdanki BDSM to jedne z najczęściej wybieranych akcesoriów. Sprawdzą się nie tylko u doświadczonych osób, ale są także dobrym wyborem dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć przygodę z gadżetami erotycznymi. Są łatwe i bezpieczne w użyciu, ponadto wykorzystasz je na wiele sposobów: zapięte wokół obu nadgarstków i połączone łańcuszkiem, a także przymocowane do różnych przedmiotów np. krzesła czy łóżka. 

Oferujemy kajdanki wykonane z eko skóry, a także zdobione kryształkami czy futerkiem. Znajdziesz tu akcesoria w stylu, który lubisz — biżuteryjnym lub minimalistycznym.

Regulowane zapięcie pozwala na idealne dopasowanie kajdanek do obwodu nadgarstka — bez niekomfortowego zsuwania się czy obcierania skóry. Proste w użytku zapięcia pozwalają natomiast na szybkie nałożenie i zdjęcie gadżetu. Dzięki tym cechom korzystanie z niego jest bardzo komfortowe. Kajdanki na nadgarstki kupisz samodzielnie lub w zestawie z modelem zapinanym wokół kostek u stóp. Połączenie obu tych gadżetów sprawdzi się u osób, które w sytuacji intymnej chcą całkowicie kontrolować ruchy partnera. Drugiej osobie dostarczą natomiast wiele nowych emocji i odczuć.

Pejcze erotyczne — akcesoria do wywoływania doznań o różnym natężeniu

Pejczami BDSM wywołasz u partnera doznania o różnym nasileniu. Sprawdzą się do delikatnego dotyku, jak i tego mocniejszego, powodującego delikatny ból. Z tego wyboru warto po nie sięgnąć zarówno w przypadku, kiedy lubisz intensywne zbliżenia, jak i podczas eksperymentowania i szukania swoich preferencji. Pejcz skórzany pozwoli tobie i twojemu partnerowi odkryć, jaki rodzaj dotyku bardziej wam się podoba. Dzięki temu poznacie nowe sposoby na pobudzenie swoich zmysłów!

Delikatny dotyk, który pobudza zmysły

Piórko to kolejny gadżet, za pomocą którego wywołasz u partnera nowe, ciekawe odczucia. To akcesorium jest miękkie i delikatne, a w kontakcie ze skórą lekko łaskocze i drażni. Świetnie sprawdzi się w połączeniu z innymi gadżetami takimi jak kajdanki czy opaska na oczy. Pozwolą one partnerowi całkowicie skupić się na odczuciach płynących z dotyku piórka, co rozbudzi jego zmysły i wyobraźnię! To akcesorium świetnie sprawdzi się jako element gry wstępnej.

Gadżety erotyczne — pozwolą ci lepiej poznać swojego partnera

Włączenie do swojego życia intymnego akcesoriów erotycznych umożliwi ci lepsze poznanie ciała i preferencji drugiej osoby. Delikatny dotyk piórka czy mocniejsze odczucia wywołane pejczem sprawią, że zauważysz, w których miejscach skóra twojego partnera jest szczególnie wrażliwa i najsilniej reaguje na różne bodźce. Odkryjecie dzięki temu nowe sposoby na sprawianie sobie przyjemności!

Gadżetem, który pozwoli ci nawiązać głębszą więź z partnerem, jest opaska na oczy. Wyłączenie jednego ze zmysłów pozwala lepiej skupić się na innym — odczuwanym dotyku. To akcesorium pozwoli ci na pogłębienie zaufania w związku, a także na zmaksymalizowanie przyjemności twojego partnera. 

Chcesz lepiej poznać ciało swojego partnera? A może i swoje własne? Włączenie do swojego życia seksualnego gadżetów erotycznych pozwoli ci odkryć nowe sposoby na wywołanie przyjemności u siebie i u drugiej osoby. Kajdanki z futerkiem lub skórzane zwiększą wasze zaufanie do siebie, co sprawi, że będziecie się przy sobie czuli jeszcze bardziej komfortowo. Pejcze BDSM pomogą ci natomiast odkryć nowe, wrażliwe na dotyk punkty w ciele partnera. Wybierz gadżety, które cię najbardziej ciekawią!