Wczytuję dane...

Ruszaj się z głową !

Niezależnie od tego, czy piersi są małe, czy duże podczas ruchu potrzebują dodatkowego wsparcia, którego nie zapewni im biustonosz codzienny. Jego brak może powodować ból piersi podczas ćwiczeń i rozciąganie się wiązadeł, a tym samym opadanie biustu.

Podczas intensywnego treningu biust nie rusza się tylko góra-dół, ale także na boki, do przodu i do tyłu - dlatego w jego utrzymaniu najlepiej sprawdzi się specjalistyczny biustonosz sportowy.

Na przykład model Active Sport bra polskiej marki Krisline udowadnia swoją niezawodność. Miseczki biustonosza zostały wykonane ze specjalistycznej pianki, która stabilizuje biust podczas wzmożonej aktywności ruchowej. Jego dolna część składa się z trzech części i jest usztywniona pianką. Całość wykończona materiałem szybkoschnącym.

Krisline actve sport bra
Kolejną propozycją, która zapewni wsparcie podczas aktywności fizycznej i dodatkowo świetny wygląd jest propozycja polskiej marki FeelJ. Top Push up Python red– motywy zwierzęce w wydaniu FeelJ! pokochałyście bez dwóch zdań. Taki strój dodaje 300% motywacji do treningu.

Jakość i wyszukany design - połączone z wysokim stopniem funkcjonalności to główne wyróżniki tego modelu.


NIE TYLKO BIUST ĆWICZY

Choć wsparcie biustu to niezwykle istotny aspekt aktywności fizycznej, to producenci dbają także o inne części ciała ćwiczących. Bielizna Flexi one marki Julimex daje efekt drugiej skóry, pozwala o sobie zapomnieć i skupić się całkowicie na oddechu. Materiał, z którego wykonana jest bielizna z tej linii szybko odprowadza wilgoć, a lekki poruszający się wraz z ciałem materiał sprawdzi się nawet podczas najbardziej wymagających pozycji w jodze czy pilatesie.

W kolekcji Flexi-one do wyboru są figi, figi maxi, bermudy, body, koszulka na ramiączkach.

                                                                      

Julimex flexi one