Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Karta podarunkowa

Otrzymywanie prezentów i obdarowywanie nimi innych to bez wątpienia jedno z najprzyjemniejszych doznań, jakie możemy zafundować sobie i oczywiście naszym najbliższym. Nie zawsze jednak pomysł na prezent jest udany, nawet jeśli jest on dość kosztowny i pieczołowicie wybierany przez bardzo długi czas. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup prezentu w postaci karty podarunkowej. 

Pomysł na prezent idealny

Karta podarunkowa do naszego sklepu jest niezwykle wygodnym i bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. W momencie, gdy musimy kogoś obdarować, a nie do końca potrafimy określić zainteresowania i potrzeby danej osoby, warto pomyśleć o nieco bardziej wygodnym rozwiązaniu jakim jest karta podarunkowa.

W ofercie można znaleźć karty podarunkowe o wartości: 50 zł, 100 zł, 150 zł i 200 zł. Każda karta jest ważna przez dwanaście miesięcy, a jej wykorzystanie jest proste i intuicyjne. 

Dlaczego warto?

1.  Oszczędzasz dużo czasu 

Karta upominkowa wspaniale pozwala oszczędzić czas i duży wysiłek, który najczęściej jest związany z długim chodzeniem po centrach handlowych w poszukiwaniu prezentu. Wystarczy tylko odwiedzić naszą stronę i kupić bon podarunkowy. Wówczas wystarczy go już tylko ładnie zapakować i podarunek gotowy.  

2.  Nie zdublujesz prezentu

Z pewnością każdy z nas otrzymał kiedyś w prezencie flakony nielubianych perfum, kilka par rękawiczek albo niezliczone zestawy skarpetek. Taka sytuacja nie będzie miała z pewnością miejsca jeśli zdecydujemy się obdarować bliską osobę bonem prezentowym. 

3.  Unikniesz mało szczerego uśmiechu

Reakcją na nietrafiony prezent jest z reguły sztuczny i wymuszony uśmiech. Karta podarunkowa zdecydowanie pomoże uniknąć takiej, nieco przecież kłopotliwej sytuacji i wyrzutów sumienia za nietrafiony prezent. 

4.  Podarujesz wymarzony prezent

Obdarowana osoba sama wybierze to, czego potrzebuje lub to co jej się najbardziej podoba z niezwykle szerokiej oferty naszego sklepu. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie bez względu na indywidualne upodobania.

Wygodne rozwiązanie

Karty podarunkowe bez wątpienia mają same zalety. Decydując się na takie rozwiązanie znacząco zwiększymy prawdopodobieństwo, że obdarowywana osoba wyda kwotę widniejącą na karcie tylko na takie produkty, które naprawdę lubi lub których po prostu potrzebuje. Karty podarunkowe na produkty z oferty intimiti.pl to bardzo dobre i niezwykle wygodne rozwiązanie w sytuacji, kiedy chcemy obdarować inną osobę, ale nie do końca orientujemy się w jej upodobaniach.