Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Na Plażę

    W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przepięknych kostiumów kąpielowych, dzięki którym będą mogli Państwo naprawdę zabłyszczeć na plaży. To modele, w które koniecznie trzeba się wyposażyć na wakacje nad morzem czy wyjazd do egzotycznych krajów, gdy u nas panuje depresyjna jesienna aura! Jak przystało na Intimiti, w tym dziale oferujemy Paniom strój kąpielowy w szerokiej gamie rozmiarów.

    U nas osoby o każdej budowie ciała będą mogły znaleźć kostium kąpielowy, dzięki któremu będą mogły poczuć się na plaży naprawdę atrakcyjnie! Oferujemy kostiumy kąpielowe dwuczęściowe składające się koszulki i fig lub fig i biustonosza, a także kostiumy jednoczęściowe, a także bardzo wygodne i atrakcyjne pareo. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno kobiety skromne, jak i te, które chętnie prezentują atuty swojego ciała na plaży. Mamy również świetny strój kąpielowy damski przeznaczony dla kobiet, które na plaży lubią aktywnie wypoczywać, grając w siatkówkę czy piłkę plażową.

    Oferowane przez nas kostiumy kąpielowe to niezwykłe bogactwo fasonów i kolorów, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła u nas znaleźć własny plażowy styl! To nie tylko kostiumy dla kobiet z figurą jak z okładki magazynu, ponieważ mamy również na przykład piękne biustonosze plażowe przeznaczone dla kobiet plus size. Nie zapomnieliśmy również o wygodnej i atrakcyjnej odzieży plażowej przeznaczonej dla mężczyzn. Oferujemy doskonałe bermudy i kąpielówki, w których z przyjemnością można opalać się, pływać czy grać w piłkę plażową.