Wczytuję dane...

Bielizna ślubna - Dobierz idealny biustonosz

Bielizna ślubna - Dobierz idealny biustonosz

Wybór biustonosza zacznijmy w momencie kiedy już mamy swoja wymarzoną suknię, gdyż to do niej bedziemy dopasowywać idealny model bielizny. Jak wiemy jest bardzo duża ilość fasonów sukien ślubnych.

Od odkrytych ramion, przez gorsetowe i dopasowane góry, po mocno dopasowane formy i lejące materiały, pod którymi bedzie odznaczać się każda koronka czy haft. Najczęściej najpierw pojawia się pomysł na suknie ślubną a dopiero później panna młoda przypomina sobie o biustonoszu. Bywa tak, że wybór bielizny zostawiamy na sam koniec.Trendy i oferta marek na rynku bieliźniarskim zmieniają się bardzo szybko jedne modele zastępują drugie. Bieliznę ślubna możemy podzielić na cztery grupy w zależności od efektu jaki chcemy osiągną: biustonosze half cup, strapless, plunge i gorsety. Oczywiście krojów jest zdecydowanie więcej, te grupy jednak czytelnie pokazują zadania najczęściej stawiane bieliźnie ślubnej.

1. BIUSTONOSZ PLUNGE

Charakteryzuje się przede wszystkim niskim mostkiem, który umożliwia włożenie sukni z głębokim dekoltem. Często w tych modelach mamy ramiączka, które możemy przepinać na różne sposoby. Ten typ biustonoszy preferują Panie o mniejszych biustach , często z wyjmowanymi poduszeczkami lub ze stałym wypełnieniem, które zdecydowanie podnieje i zaokrągli biust

2. BIUSTONOSZE HALF CUP

W polskiej terminologii oznacza balkonetka, występują one w wersji miękkiej lub usztywnionej. Charakteryzuje się pionowymi cięciami miseczki. Jego zadaniem jest uniesienie piersi,przy jednoczesnym odsłonięciu i wyeksponowaniu górnej części biustu. Dobrze się sprawdza przy biuście płytszym na górze.

Pamiętaj w tym dniu musisz przede wszystkim być szczęśliwa niech go nie popsuje śle dobrana bielizna ślubna :)