Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Gorsety

  Gorset jest bardzo starym elementem garderoby damskiej i choć przez lata kojarzony był z uciemiężeniem kobiet dziś wraca do łask w całkiem nowej roli. Która kobieta nie marzy o talii Scarlett O'Harra, niestety natura mało kogo obdarzyła taką figurą i tu ratunkiem może być własnie gorset.


  Dziś gorsety nie są już narzędziem tortur, owszem nadal ich głównym zadaniem jest modelowanie talii, są również uzupełnieniem stylizacji.
  Piękny haftowany gorset może być ciekawym dodatkiem pod marynarkę, sprawi, że nawet teoretycznie zachowawcza stylizacja nabierze pazura, nie odsłaniając za dużo.


  Nierzadko zdarza się, że gorset traci swoją podstawową funkcję czyli modelowanie i wyszczuplenie sylwetki i zamienia się w prawdziwy kostium kusicielki. Wiele firm oferuje gorsety wykonane w całości z koronki, pozbawione bocznych fiszbin i usztywnień. Mają one za zadanie eksponować ciało a nie je korygować. Seksowne gorsety z miseczkami czy prześwitujące modele bez miseczek, będą idealne na wyjątkowe wieczory we dwoje. Często znaleźć można modele pełniące również funkcję pasa do pończoch, dzięki czemu stylizacja będzie jeszcze bardziej zmysłowa i seksowna. Inną, również ciekawą opcją są tak zwane pół- gorsety, czyli modele bez miseczek, często wykonane z tiulu lub ażurowe, których zadaniem jest jedynie podkreślenie piękna kobiecego ciała.
  Seksowny gorset jest też ciekawą alternatywą dla tradycyjnej bielizny ślubnej, pod delikatną suknią, sprawdzi się idealnie i pomoże jeszcze lepiej wyeksponować sylwetkę.