Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Nasutniki

Nasutniki to przepiękny i niezwykle zmysłowy element erotycznej garderoby. Jest to znakomita opcja dla kobiet, które pragną prowokować i rozpalać zmysły. Pomimo tego, że nasutniki są niewielkich rozmiarów, to siła ich działania jest ogromna. Naklejane nakładki na sutki rozbudzą partnera do czerwoności. Stanowią również wspaniałe uzupełnienie wieczornej stylizacji. Będą idealną alternatywą dla tradycyjnego biustonosza.

Nasutniki - ekskluzywna ozdoba biustu
Nasutniki znakomicie podkreślają kształtny i jędrny biust. Pomimo tego, że jest on zupełnie nagi, to jednak wprowadzajmy do sypialni element tajemniczości. Nakładki na sutki robią piorunujące wrażenie. Niemal każdy mężczyzna marzy o tym, aby jego kobieta weszła "ubrana" w nie do sypialni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zasugerować naszej partnerce, czego naprawdę pragniemy. Wręczając jej tego rodzaju upominek dostarczymy przyjemności nie tylko sobie, ale również naszej kobiecie.

Nasutniki - wyjątkowa dekoracja ciała
Nasutniki można traktować, jak biżuterie. Występują one w rozmaitych wariantach. Jedne posiadają urocze zdobienia (np. kokardki), inne zaś są nieco bardziej drapieżne (np. wyposażone w kolce). Wybór zależy wyłącznie od nas i naszych erotycznych upodobań. To od nas zależy, jaki klimat będzie panował w sypialni. Każdego dnia możemy zakładać zupełnie inną seksowną biżuterię. Warto dodać, że nasutniki możemy zakładać również w ciągu dnia pod zwykłe ubranie. Działa to niezwykle stymulująco i podniecająco. Uwaga! Kobiety uzależnione od biżuterii, z pewnością nie zaprzestaną na zakupie jednej pary nasutników.