Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Rajstopy i Pończochy

  Jeżeli szukasz idealnego dodatku do swojego stroju, na pewno przydadzą Ci się zmysłowe rajstopy, pończochy. To idealne zwieńczenie zmysłowej kreacji, która będzie się niesamowicie prezentować w pełnej krasie. Rozpali to zmysły Twojego partnera do czerwoności i nie da Wam nawet przez chwilę pomyśleć o rutynie, czy nudzie.

  Sięgające od palców stóp, aż ponad pośladki – to rajstopy, pończochy natomiast kończą się poniżej pośladków i nie stanowią jednorodnej całości, są to dwa osobne elementy. Pończochy najczęściej łączy się z resztą stroju za pomocą pasów, natomiast rajstopy nie potrzebują żadnych mocowań, co czyni je bardzo praktycznymi. Rajstopy, jak i pończochy spełniają funkcje nie tylko dekoracyjne, ponieważ będą niezwykle skuteczne w walce z mrozem podczas zimowych dni. Rajstopy często podkreślają pośladki. Obie wersje bielizny wyszczuplają i eksponują nogi, co bardzo doceniają mężczyźni.

  Kobiety uwielbiające kusić panów z pewnością lubią ponętne fasony prezentowanych rajstop. Niektóre kroje sprawiają że rajstopy i pończochy – wyglądają bardzo podobnie. Rajstopy typu Passion S003 to niezwykły produkt, ponieważ będąc rajstopami, wyglądają jak pończochy, co nadaje im niesamowitej zmysłowości. Delikatna koronka podkreśla linię nóg, które za pomocą wąskich pasków łączą się z górną częścią bielizny, która wygląda jak bardzo ładne majtki. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich uwodzicielek!

  Wartym uwagi produktem jest również komplet pięknych pończoch firmy Obsessive 845-STO-1, które zrobione są z lekko prześwitującej siateczki, która bardzo ładnie podkreśla nogi. Pończochy okalają uda delikatną, miękką koronką, która stanowi minimalistyczny, a jednak bardzo zmysłowy efekt. Trzeba pamiętać, że pończochy Obsessive 845-STO-1 nie są samonośne, dlatego do kompletu przyda się również pas do pończoch.

  A Ty, co wolisz? Rajstopy, pończochy, czy może kombinację tej dwójki? Kupując w INTIMITI masz pewność wyboru markowego produktu wykonanego z wysokiej jakości materiałów.