Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Maski erotyczne

Z pewnością oboje lubicie zabawy łóżkowe. Często towarzyszy temu odgrywanie przeróżnych scenek oraz przebieranki. W kwestiach intymnych, ważne jest zrozumienie potrzeb partnera, ale także piękne, kuszące odzienie, dzięki któremu uda się go uwieść. Poza bielizną i obuwiem, idealnym pomysłem jest założenie maski, która podsyci erotyczny klimat i zaprowadzi Was prosto do komnaty tajemnic...

Nasz sklep oferuje Państwu maski erotyczne, które są nieodłącznym elementem w trakcie gry wstępnej, a także dalszym rozwoju wydarzeń. Kobieta w masce może odgrywać przeróżne role, ale głównie uruchamia wyobraźnię u mężczyzn, dzięki odrobinie tajemniczości. Z pewnością pozwoli wam to wejść na wyższy poziom waszych intymnych zabaw. Taka maska pomoże również w ucieczce z więzienia, zwanego rutyną związkową. Wasza sypialnia nie będzie już służyć tylko do spania, tylko jak za młodych lat do... konsumpcji związku, a wszystko to dzięki erotycznej masce oraz odpowiednio dobranej bieliźnie. Idealny pomysł na prezent walentynkowy lub po prostu, bez żadnej okazji - przecież kobiety lubią prezenty.

Zła królowa, Kobieta Kot, a może Tajemnicza Nieznajoma? - to tylko kilka pomysłów, które możecie śmiało wykorzystać przy pomocy naszych erotycznych masek. Ten kuszący dodatek zapewni Tobie większą atrakcyjność w oczach Twojego ukochanego, które Ty będziesz mieć zasłonięte...

Maski, które Państwu oferujemy mają różne kształty i kolory, choć głównie dominuje barwa ciemna. To właśnie różnorodność jest dodatkowym atutem, aby co noc być kimś innym, w innej masce. Nie będziesz mogła narzekać na nieciekawe pożycie seksualne, gdyż w każdej masce będziesz wyglądać zupełnie inaczej, z inną tajemniczością i zamiarami wobec partnera. To wszystko spowoduje, że ani on, ani Ty nie będziecie mogli się doczekać wieczora... Choć w ciągu dnia maska również może okazać się przydatna, bo kto powiedział, że śpi się tylko w nocy?

Nie wiesz jaki prezent sprawić ukochanej, a może chcesz, żeby w wasze pożycie łóżkowe wtrąciła się zagadka, tajemnica, którą chcesz rozwikłać? Maska erotyczna jest idealnym prezentem dla niej! Ładnie otulają twarz, zatem nie będzie żadnych zbędnych, nieprzyjemnych prześwitów, psujących całą wieczorną zabawę. Z pewnością nie oprzesz się swojej kobiecie, gdy zaciągnie Cię do sypialni z taką maską na swojej twarzy.

Kobieta w masce wydaje się zagadkowa, nieznajoma. Dzięki nim będziesz mógł zabawić się w detektywa pokroju Sherlocka Holems'a i próbować rozwikłać tajemnicę "zamaskowanej kobiety".