Wczytuję dane...
Monokini

Monokini to jeden z najciekawszych rodzajów strojów plażowych dostępnych na rynku. Jest to swego rodzaju połączenie cech stroju jedno- i dwuczęściowego. Wyglądem przypomina kostium jednoczęściowy, a zarazem odsłania ciało w niewiele mniejszym stopniu niż dwuczęściowy, umożliwiając piękne opalenie ciała i ujawnienie wdzięków. Zarazem doskonale wysmukla sylwetkę i przyciąga wzrok za pomocą ciekawych niuansów w rodzaju seksownych wiązań, cekinów czy sprzączek. Co więcej, podobnie jak klasyczny strój jednoczęściowy jest bardzo wygodny, umożliwiając komfortowe pływanie. Brzmi zachęcająco, prawda? Przeczytaj ten poradnik, by dowiedzieć się, czy jest to strój dla Ciebie, a jeśli tak, to jakie modele są teraz modne.

Monokini poleca się przede wszystkim kobietom o średnim lub niewielkim biuście, ponieważ większość modeli została uszyta specjalnie z myślą o nich. Nie brakuje zatem monokini z miseczkami usztywnianymi lub nawet z efektem push-up. Jeżeli zatem szukasz stroju, który pozwoli podnieść i optycznie powiększyć biust, właśnie monokini może okazać się dla Ciebie idealnym wyborem. Rozważając jego kupno, trzeba jednak pamiętać, iż o ile jest strojem mogącym pięknie wysmuklić sylwetkę, to raczej nie jest przeznaczone dla kobiet z wyraźnie wystającym brzuszkiem lub boczkami. Większość modeli monokini niestety bezlitośnie je odsłoni. Dlatego też tego rodzaju strój jest przeznaczony raczej dla Pań o bardzo smukłej sylwetce, które chcą dodatkowo podkreślić jej atuty.

Monokini jest strojem, który daje projektantom bardzo duże pole do popisu, dlatego wśród dostępnych modeli znajdą na pewno coś dla siebie kobiety, które chcą wyróżnić się na plaży. W tym sezonie królują monokini utrzymane w klasycznym czarnym kolorze, jednak nie oznacza to, że brakuje modeli o nieco bardziej fantazyjnej kolorystyce i wzornictwie. Dlatego też jeśli masz ochotę na coś bardziej energicznego, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać monokini w grochy lub utrzymane w radosnym kolorze takim jak róż, cytryna czy pomarańcza. Jeżeli postarasz się odpowiednio dopasować krój i dekoracje do swojego typu urody, efekt na pewno będzie wręcz zniewalający!