Wczytuję dane...
Stroje kąpielowe - Rodzaje

Zbliża się sezon wakacyjny, dlatego wiele kobiet zastanawia się, jaki strój kąpielowy wybrać. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów strojów na plażę lub basen, dlatego też powinnaś rozważyć różnorodne propozycje, by znaleźć tą, w której poczujesz się najbardziej komfortowo i atrakcyjnie. Zapraszamy do przeczytania tego poradnika, dzięki któremu odkryjesz rodzaj stroju kąpielowego idealny dla siebie!

Najbardziej popularnym rodzajem stroju na plażę jest w dalszym ciągu klasyczne bikini. Ten rodzaj stroju odkrywa dosyć dużo, dlatego kobiety o nieco pełniejszych kształtach często szukają dla niego alternatywy. Tymczasem nie jest to wcale dla nich koniecznością, ponieważ nie brakuje zestawów z zabudowanymi figami, które maskują nieco wystający brzuszek i usztywnianym stanikiem, który nada kształtu obfitemu biustowi.

Popularną alternatywą dla bikini są w dalszym ciągu stroje jednoczęściowe, które umożliwiają swobodne pływanie i pozwalają zasłonić niedoskonałości figury. Warto przy tym zwrócić uwagę na stosunkowo nowe rozwiązania łączące cechy stroju jedno- i dwuczęściowego. Jednym z nich jest monokini, czyli strój jednoczęściowy, który odsłania więcej ciała niż standardowy. Jest to rodzaj stroju, który wspaniale wysmukla sylwetkę, przyciągając wzrok intrygującymi wiązaniami, cekinami lub sprzączkami. Jest to przede wszystkim propozycja dla szczupłych kobiet z niewielkim lub średniej wielkości biustem, które chcą uwypuklić atut w postaci smukłej sylwetki. Zazwyczaj posiada bowiem optycznie powiększające biust miseczki, zarazem jednak jego krój potrafi w dużym stopniu ujawnić niedoskonałości w postaci wystających boczków lub brzuszka.

Bardzo ciekawą opcją są również tankini, czyli zestawy składające się z tank topu oraz bikini. Tego rodzaju strój zasłania górną część ciała w większym stopniu niż bikini, dlatego jest bardzo dobrą propozycją dla Pań, które chcą zatuszować jej mankamenty. Zarazem dolna część stroju potrafi być dosyć skąpa, co pozwala na wyeksponowanie zgrabnych nóg i pośladków.

Jak widać, kobiety szukające idealnego dla siebie stroju kąpielowego mają dostęp do wielu interesujących opcji. Producenci strojów kąpielowych zdają sobie bowiem sprawę z różnorodności kobiecych typów sylwetki i tego, iż posiadaczki każdego z nich chcą pięknie zaprezentować się na plaży. Wie o tym również Intimiti, dlatego u nas można znaleźć strój kąpielowy na każdą figurę!