Wczytuję dane...
Rozmiary biustonoszy push-up

Głównym kryterium, którym kobiety kierują się podczas wyboru biustonosza typu push-up jest naturalnie wygląd, który dzięki niemu uda się osiągnąć. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak należy pamiętać, że dla pięknego wyglądu biustu w staniku wcale nie trzeba cierpieć! Aby połączyć pociągający wygląd z komfortem, warto przyłożyć się do kwestii doboru rozmiaru stanika. Sprawa może wydawać się skomplikowana, jednak z naszym poradnikiem na pewno stanie się o wiele łatwiejsza!

Jak zawsze w przypadku biustonoszy, trzeba pamiętać o wykonaniu odpowiednich pomiarów.

1. Bierzemy miarkę krawiecką i mierzymy nią obwód pod biustem oraz obwód biustu.

2. W obu przypadkach lekko ściskamy miarkę i staramy się upewnić, że jest w idealnie poziomej pozycji - różnica polega na tym, że mierząc obwód samych piersi lekko się schylamy.

3. Po odjęciu obwodu pod biustem od obwodu piersi i porównaniu wyniku z rozmiarówką zyskamy rozmiar miseczki.

Warto przy tym pamiętać, by dobierając stanik typu push-up nie dać skusić się możliwości celowego wybrania za małego rozmiaru. Nie tylko sprawi to, że piersi będą się dusić, ale i może spowodować efekt wizualny odwrotny do zamierzonego. Z tego samego powodu nie należy nadmiernie skracać ramiączek, licząc na podniesienie biustu, co niestety czyni wiele spragnionych pełnie wyglądającego biustu kobiet.

Aby jeszcze bardziej zobrazować, jak istotna jest kwestia wybrania odpowiedniego rozmiaru biustonosza, warto przywołać kilka skutków zdrowotnych, które wiążą się z noszeniem zbyt modelu o zbyt małym obwodzie i miseczkach. Należą do nich wady kręgosłupa, a nawet wylew czy zator! Zbyt ciasne ramiączko może zaś ugniatać mięsień trapezowy, co skutkuje poważnymi bólami głowy. Nie ma sensu cierpieć dla piękna, szczególnie że i tak stanik push-up o idealnie dobranym rozmiarze i dobrze uregulowanych ramiączkach da najlepszy efekt wizualny. Gdy już uda określić się rozmiar, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą biustonoszy push-up - są to modele, które pięknie optycznie powiększają piersi, a przy tym dzięki świetnym krojom i dekoracjom są bardzo atrakcyjną bielizną samą w sobie.