Wczytuję dane...
Rozmiary majtek

Chociaż wiedza na temat odpowiedniego doboru biustonosza jest wśród Polek coraz bardziej powszechna, to wciąż za mało uwagi poświęca się kwestii majtek. A przecież nieodpowiednio dobrane majtki potrafią mocno zepsuć zarówno samopoczucie, jak i wygląd! Dlatego też polecamy zapoznanie się z tym poradnikiem, w którym omówimy kwestię odpowiedniego doboru rozmiaru majtek.

Po czym poznać, że majtki, które nosimy mają niewłaściwy dla nas rozmiar?

- Jeżeli majtki dzielą pośladek na dwie części widoczne nawet pod dżinsami lub posiadają boczne pasy, które nadmiernie wrzynają się w skórę, zostawiając czerwone ślady, oznacza to że są zdecydowanie zbyt ciasne,

- Jeżeli model zsuwa się lub sprawia, iż skóra pośladków zwija się w sposób widoczny przed ubraniem, znaczy to że jest o wiele zbyt luźny.

Jeśli zdarzyło Ci się zaobserwować jedno z tych zjawisk, znaczy to że prawdopodobnie zaniedbałaś wykonania odpowiednich pomiarów, dzięki którym możliwe jest dobranie idealnego rozmiaru. Są one na szczęście o wiele prostsze niż w przypadku biustonoszy – wystarczy bowiem zmierzyć obwód talii i bioder. To pierwsze mierzymy w najwęższym miejscu, zaś to drugie w najszerszym, w obu przypadkach pamiętając o tym, by miarkę trzymać poziomo. Na podstawie tych dwóch pomiarów możemy określić rozmiar.

Jeżeli poświęcisz trochę czasu na porównanie pomiarów z rozmiarówkami producentów, na pewno uda Ci się znaleźć model, który idealnie będzie na Tobie leżał (warto wspomnieć, iż jest to istotne również w przypadku bielizny wyszczuplającej, ponieważ noszenie zbyt ciasnych majtek jest nie tylko uciążliwe, ale i może odnieść efekt odwrotny od zamierzonego). W połączeniu z atrakcyjnym krojem, kolorem i dekoracjami sprawi to, iż noszenie go zdecydowanie poprawi twoje samopoczucie. Nasza oferta majtek jest niemniej interesująca i różnorodna niż proponowane przez nas biustonosze, dlatego każda kobieta powinna znaleźć w niej model, który naprawdę pokocha.