Wczytuję dane...
Rozmiary strojów kąpielowych

Niektóre kobiety nie są zbyt chętne do eksponowania ciała na plaży, jednak uważamy że naprawdę nie ma się czego bać! Dzięki idealnie dobranemu strojowi kąpielowemu, każda kobieta może poczuć się atrakcyjnie i pewnie, gdy odprężają się w blasku słońca. Kluczowa jest w tym przypadku kwestia wyboru rozmiaru, która dzięki temu poradnikowi okaże się naprawdę prosta!

Zaczynamy od pomiarów, na podstawie których wybierzemy biustonosz. W ich trakcie należy przyjąć idealnie prostą postawę i za pomocą idealnie równo położonej miarki krawieckiej zmierzyć obwód piersi na wysokości brodawek oraz obwód pod biustem. Na podstawie tego pierwszego wyznaczymy określany w tabelach rozmiarów literkami rozmiar miseczki, zaś drugiego obwód biustonosza. Producenci używają różnych tabeli rozmiarów, dlatego należy indywidualnie porównywać z nimi uzyskane pomiary.

Kolejnym krokiem będzie pomiar bioder, dzięki któremu określimy rozmiar dolnej części stroju. Podobnie jak w przypadku pomiaru biustu, ważne jest by miarka przebiegała w idealny sposób. Należy pamiętać też, by obwód mierzyć w najszerszym miejscu. Na szczęście wybór rozmiaru dolnej części stroju jest mniej skomplikowany niż górnej – wystarczy jeden pomiar!

Dzięki dobrze wykonanym pomiarom, znalezienie idealnego stroju kąpielowego na swoją sylwetkę nie powinno sprawić kłopotu. Obecnie producenci bielizny oferują stroje kąpielowe dla kobiet o każdym typie figury, dlatego coś dla siebie znajdą zarówno Panie bardzo szczupłe, jak i te o pełniejszych kształtach. Wykonanie niezbędnych pomiarów to zaledwie chwila, a efekt w postaci lepszego samopoczucia w trakcie plażowych szaleństw jest tego naprawdę wart!

Wybierając strój kąpielowy, warto także pamiętać o tym, iż opcje nie kończą się na bikini. Warto rozważyć również inne propozycje, takie jak na przykład tankini i monokini. Jeżeli te nazwy nic Ci nie mówią, zapraszamy serdecznie do naszego poradnika, w którym opisaliśmy najmodniejsze rodzaje strojów kąpielowych!