Wczytuję dane...
Tankini

Tankini to jedna z najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o modne stroje plażowe. Jest to swoiste połączenie stroju jednoczęściowego i dwuczęściowego, którego dolną część stanowią figi, zaś górną zamiast biustonosza koszulka na ramiączkach zwana tank topem (stąd też nazwa, która jest połączeniem słów "tank top" i "bikini"), Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj stroju plażowego i jak wybrać odpowiedni dla siebie model? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź poniżej!

Ponieważ tankini w większym stopniu niż klasyczne bikini zasłania górną część ciała, jest doskonałą propozycją dla kobiet, które chcą podczas relaksowania się na plaży odwrócić uwagę od jej mankamentów. Jednocześnie dolna część stroju jest dosyć skąpa, pozwalając pięknie zaprezentować zgrabne nogi i pośladki. Podsumowując - jeżeli nie do końca jesteś zadowolona z górnej części sylwetki, zaś dumna z dolnej, tankini to dla Ciebie perfekcyjny wybór!

Tankini oznacza obszerną górę - warto postarać się, by wyglądała naprawdę efektownie! Na rynku mamy dostęp do szerokiej gamy tank topów o bardzo różnorodnych kolorach i wzorach, które dają duże możliwości, jeśli chodzi o optyczne korygowanie sylwetki. Bardzo ciekawą propozycją będą na przykład modele z falbankami, które dodają sylwetce kobiecości czy optycznie wyszczuplające poziome paski. Jeżeli rozejrzysz się po plaży, zauważysz że wiele kobiet nosi góry z takimi ozdobami – nie bez powodu!

Poza samym wyglądem, istnieje jeszcze kilka zalet tego rodzaju stroju plażowego, które warto wymienić. Jest to strój bardzo praktyczny - zakłada się go o wiele łatwiej niż na przykład strój jednoczęściowy i jest niemniej swobodny niż klasyczne bikini. Co więcej, w dużej części tank topów można bez poczucia skrępowania zaprezentować się również poza plażą - wystarczy założyć do nich spódniczkę, by móc się w nich przejść z plaży do sklepu.

Warto zwrócić uwagę również na różnorodne rodzaje dołu stroju. Możemy wybrać na przykład:
- świetnie przykrywające biodra i pośladki,
- maskujące wystający brzuch figi o wysokim stanie,
- nisko wycięte figi, które pozwalają uzyskać wcięcie na biodrach.

Dobrze wybrany dół pozwoli optycznie skorygować dolną część ciała, a w połączeniu z piękną górą da wręcz niesamowity efekt. Warto zatem wykorzystać możliwości dawane przez tankini, który jest idealnym rodzajem stroju kąpielowego dla kobiet o bardzo różnych typach sylwetki!