Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

    7heaven to polska marka bielizny erotycznej, która zachwyca oryginalnością krojów. Powstała w 2014 roku w pełnej energii stolicy Polski, Warszawie. Marka 7heaven była odpowiedzią na szybko zmieniający się polski rynek bezpruderyjnej, seksownej bielizny.

    Tworzona z pasją bielizna, łączy w sobie zmysłowość, wyrafinowanie, ale też i ponadczasowy styl i elegancję. Kolekcje, które znajdziesz w naszej ofercie są

    Na tym fundamencie zdecydowaliśmy się zbudować markę bielizny erotycznej, łączącej w sobie zmysłowość, wyrafinowanie, ale też i ponadczasowy styl i elegancję. Odważne, wyjątkowe, ale zawsze wytworne i z klasą. Odzwierciedlenie tych pozornych sprzeczności i ich synergię można odkryć w naszych kolekcjach, dzięki czemu kobieta może poczuć się odważnie, dominująco i pewnie.

    Bielizna i dodatki tworzone są z prawdziwą pasją z najwyższej jakości materiałów pochodzenia głównie europejskiego,  przy  zachowaniu najwyższej dbałości o szczegóły. Cała kolekcja bielizny szyta jest w Polsce. Obecnie marka 7heaven dostępna jest na ponad 20 krajach na całym świecie, cały czas dynamicznie podbijając kolejne rynki.

    Twórcy marki 7heaven doskonale wiedzą o tym, że każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo. Większości modeli składa się z wieloelementowych zestawów, uzupełnianych pończochami lub gustownymi akcesoriami, tworząc wyjątkową, niepowtarzalną całość.  Wszystkie produkty  pakowane są w ekskluzywne pudełko ze zdjęciem oraz logo naszej marki.