Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Atlantic

    ATLANTIC-UNDERWEAR jest liderem na rynku bielizny męskiej i damskiej w Polsce. Firma powstała w Polsce w 1994 roku. Producent stawia na jakość połączoną z wygodą i nowoczesnym designem. Atlantic wykorzystuje trendy w tworzeniu bielizny oraz najnowszą technologię, dzięki czemu każdy klient będzie zachwycony otrzymanym produktem.

    Marka podbiła również rynek ukraiński, czeski, słowacki i rosyjski. Następnie otrzymała szereg nagród w Polsce (min. Superbrands in Poland, Entrepreneur of the Year w kategorii Export, organizowany przez Ernst&Young), Rosji i Ukrainie.  Niestety potem przyszło załamanie rynku, co spowodowało, że marka przestała istnieć ale wróciła z impetem w 2018 roku podbijając ponownie rynek. Zespół, który kiedyś tworzył markę, z powrotem wprowadza ją na rynek. TLANTIC-UNDERWEAR ma więc tę samą duszę. 26 lat od założenia wciąż jest młody i otwarty. Z jednej strony pozostaje taki sam, z drugiej zmienia się tak jak zmienia się świat. Nieustająco stara się być o krok przed innymi.

    W ofercie znajdziesz kolekcję BASIC w klasycznych stonowanych kolorach, a także kolekcje sezonowe. Wśród Panów największą zainteresowaniem cieszą się wygodne slipy o standardowym kroju, uwagę przyciągają także slipy o sportowym charakterze. Wybór pada także na bokserki z krótszą nogawką i dłuższą, w ofercie znajdują się modele, które bardziej przylegają do ciała oraz te z luźniejszym wykonaniem.

    Panie również znajdą bieliznę dla siebie. Biustonosze i majteczki wykonane z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny, która zapewnia maksimum komfortu. Przyjemne w dotyku tkaniny i nowoczesny a zarazem minimalistyczny look to atutu Atlantica.