Wczytuję dane...
Dodaj szt.
Ukryj Opis Pokaż opis

Tiani 2 od LELO to udoskonalona wersja popularnego masażera Tiani, laureat Red Dot Award za najlepszy masażer dla par zaprojektowany do noszenia przez kobiety podczas stosunku. Dzięki unikalnej technologii SenseMotion, kontrola nad zaaplikowanym urządzeniem odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota, z zasięgiem do 36 m. Tiani 2 jest wodoodporny w celu ułatwienia utrzymania go w czystości i umożliwienia zaznania chwili zapomnienia także pod wodą. Tiani 2 jest wysoce ergonomiczny, z łatwością adaptuje się do kształtu kobiecego ciała, umożliwiając doznawanie wyjątkowo intensywnych wrażeń bez użycia rąk, w różnych pozycjach. Posiada 8 różnych programów wibracji, silnych i jednocześnie niezwykle cichych.

Gadżet erotyczny doskonale sprawdzi się jako dodatkowa stymulacja dla obojga partnerów podczas stosunku. Lelo Tiani 2 wyposażono w 8 różnych rytmów wibracji, które są o 50% silniejsze niż w innych gadżetach erotycznych.

Sugerowany sposób użycia

  • Mniejszą rączkę masażera TIANI™ 2 można włożyć do waginy, a większą zewnętrzną umieścić na łechtaczce. Najłatwiej zrobić to, zanim partner w Ciebie wejdzie
  • TIANI™ 2 jest wystarczająco mały, żeby zapewnić dyskrecję, a jego wibracje są na tyle silne, że zadowalają oboje partnerów – masażera można używać w dowolnej ulubionej pozycji, ale wiele osób uważa pozycję na misjonarza za najłatwiejszą dla początkujących
  • Masażera TIANI™ 2 nie trzeba używać wyłącznie z partnerem; można go wykorzystać do seksu solo, wkładając do waginy i dodając ulubioną zabawkę wprowadzaną do środka.

średnica: 28 mm

długość użytkowa: 75 mm

waga: 31 g

długość użytkowa: 110 mm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy 70 mAh 3,7 V

czas ładowania: 2 h w 5,0 V 70 mAh

czas użytkowania: do 2 godzin

interfejs: zmienny (8 programów)

tworzywa: ABS / silikon medyczny