Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy jest niezwykle ważnym elementem pięknego i zdrowego wyglądu, dlatego przeznaczone do tego celu produkty powinny cechować się szczególnie uważnie opracowanym składem. Dla skóry o wiele zdrowsze będzie bowiem, jeżeli będą one składać się wyłącznie z naturalnych, delikatnych składników, które „obchodzą się z nią” w sposób jak najmniej inwazyjny.

W naszym asortymencie znajdują się produkty do oczyszczania twarzy, których skład zawiera tylko starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki o w pełni dobroczynnym działaniu. Są to między innymi aloes, jaśmin, papaja i żeń-szeń indyjski. W przeciwieństwie do chemicznych składników, które stosowane są w wielu produktach dostępnych na rynku, mogą być one z czystym sumieniem stosowane przez osoby o bardzo delikatnej skórze

Oferujemy doskonałe żele do mycia twarzy oraz kremowe peelingi. Te pierwsze doskonale czyszczą, łagodzą, odświeżają i nawilżają cerę, te drugie zaś złuszczają naskórek, wybielają przebarwienia, goją uszkodzone komórki oraz odmładzają i oczyszczają skórę. To kompleksowe działanie, które cechuje tylko najlepsze produkty do oczyszczania twarzy dostępne na rynku.

Warto wspomnieć o innej atrakcyjnej właściwości tych kosmetyków, jaką jest ich ekologiczna metoda produkcji. Ponieważ bowiem są to produkty pozbawione chemii, a nierzadko również wegetariańskie i wegańskie, są one nieinwazyjne nie tylko dla Twojej skóry, ale i dla środowiska naturalnego!