Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Koszule nocne

    Koszulka nocna damska może stanowić wspaniałą alternatywę dla klasycznej piżamy, będąc bardzo wygodnym i komfortowym strojem nocnym. Bardzo dobra koszula nocna to gwarancja przyjemnie spędzonych nocy i atrakcyjnego wyglądu. Doskonale widać to po naszej ofercie koszul nocnych, która zawiera najbardziej atrakcyjne modele dostępne na rynku!

    Oferujemy piękne koszulki nocne damskie takich producentów jak Andalea, Dobranocka, Fabio i IVON. Duża różnorodność krojów, rozmiarów i kolorów sprawia, że coś dla siebie znajdą kobiety o bardzo różnych budowach ciała i typach urody. Są to koszulki do spania o bardzo kobiecym wyglądzie, z których wiele posiada atrakcyjne dekoracje i napisy. Nie brakuje wśród nich modeli dla mam oczekujących lub karmiących - cechują się one szczególnie wygodnym krojem i ułatwieniami w rodzaju zapięcia na biuście umożliwiającego łatwy dostęp do piersi w trakcie karmienia.

    Wszystkie oferowane przez nas koszule nocne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak satyna i bawełna. Oznacza to, iż są bardzo odporne na skutki prania, a przede wszystkim miłe w dotyku i przewiewne. Wiemy bowiem doskonale, że kobiety szukające bardzo dobrego nocnego stroju oczekują, że będzie on chronił je przed chłodem, a jednocześnie nie będzie powodował nadmiernej potliwości, która szczególnie kobietom w ciąży zakłóca komfort snu. Natomiast naturalne materiały takie jak bawełna pozwalają poczuć się świeżo nawet w najbardziej upalne noce, jednocześnie nie rezygnując z ochrony przed chłodem.