Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Tuniki plażowe

  Tunika na plażę obowiązkowo musi znaleźć się w naszej wakacyjnej walizce. Ciężko wyobrazić sobie plażowanie bez tego elementu. Nie tylko pozwala ochronić się przez nagłym wiatrem, czy też deszczem, ale również zakrywa problematyczne partie ciała. Pareo na plażę pozwala nam zamaskować wszelkie mankamenty naszej sylwetki, a jednocześnie uwypuklić atuty. Jest to również modny dodatek, który nadaje naszej plażowej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Tunika założona na mokre ciało wygląda naprawdę zjawiskowo.

  Tunika plażowa - modny akcent dla każdego
  Tuniki plażowe występują w rozmaitych wzorach i kolorach. Możemy zdecydować się zarówno na model zwiewny oraz delikatny, jak i sportowy. Wszystko zależy wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając pareo, czy też sukienkę plażową należy postawić nie tylko na modny, ale również praktyczny fason. Tunika ma być przede wszystkim komfortowa, tak aby swobodnie zarzucić ją po wyjściu z wody, czy też wtedy, gdy udajemy się do pobliskiego sklepu.

  Tunika plażowa - wysoka jakość materiałów
  Od tuniki plażowej oczekujemy najwyższego poziomu wygody. Materiał musi być przyjemny w dotyku. Ważne jest również to, aby błyskawicznie wysychał. Nie bez znaczenia jest również trwałość - odzież plażowa z niemal każdej strony narażona jest na zanieczyszczenia. Właśnie dlatego w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie tuniki na plażę z solidnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Jest to zakup na kilka sezonów.