Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Pasy do pończoch

  Pasy do pończoch coraz popularniejsze – bądź seksowna każdego dnia

  Nie ma mężczyzny, który przeszedłby obojętnie obok kobiety w pończochach. Dobrze dopasowany do całej reszty pas sprawia, że kobieta wygląda bardzo seksownie i wręcz nie sposób jest się jej oprzeć. To właśnie na nim trzymają się pończochy, dlatego też tak ważne jest to, aby były one wysokiej jakości. Pasy do pończoch nie mogą być słabe ani też za wąskie. Najlepiej zatem będzie kupić je w renomowanym sklepie internetowym, gdzie dodatkowo każda kobieta może liczyć na fachowe doradztwo. Czym zatem kierować się w wyborze tego elementu garderoby?

  Pasy do pończoch coraz popularniejsze – bądź seksowna każdego dnia

  Dawniej pasy do pończoch były wręcz niezbędnym elementem ubioru każdej kobiety, przez co czuły się one niezwykle seksownie. Obecnie rośnie popyt na tą nie tylko modną, ale i modelującą kobiecą figurę część garderoby. Z całą pewnością można liczyć na ogromny wybór, gdyż pasy do pończoch występują w różnych warrantach Różnią się od siebie ilością podwiązek i szerokością. Pas może mieć nie tylko cztery, ale nawet i czternaście podwiązek. W przypadku kobiet niestroniących od ruchu, ale aktywnych fizycznie polecane są modele z sześcioma podwiązkami, czyli po trzy podwiązki na jednej nodze. Wówczas można liczyć na to, że pończocha będzie dobrze przytrzymywana przez cały dzień. Z kolei dla pań o okrąglejszych kształtach poleca się zakup pasa do pończoch z jeszcze większą ilością podwiązek. Podczas wyboru pasa do pończoch należy zwrócić uwagę także na szerokość. Pas może być cienki, półpełny (15-20 cm), pełny (25-28 cm) lub formujący (28-35 cm). Pasy cienkie pełnią głównie funkcję ozdobną, dlatego też warto zdecydować się na uniwersalny model półpełny – można go nosić nie tylko na tali, ale również na biodrach. Jeśli zależy nam na podkreśleniu wcięcia w talii i spłaszczeniu brzucha, to lepszym wyborem będzie zakup pasa pełnego. Z kolei pas formujący pozwala na podkreślenie wypukłości pośladków, wymodelowanie bioder, spłaszczenie brzucha i wyeksponowanie wcięcia w talii.

  Dobrej jakości pas do pończoch jest wygodny, nie marszczy się ani też nie odznacza się pod ubraniem i dobrze przylega do ciała oraz ma miłe w dotyku i dobrze wyregulowane podwiązki. Noszenie takiego pasa sprawia przyjemność i pozwala czuć się kobiecie seksownie. Bardzo istotne jest także to, aby pas do pończoch był dopasowany rozmiarem. W celu wybrania dobrego pasa szerokiego i zabudowanego, należy zmierzyć talię (najwęższe miejsce na tułowiu), brzuch (najszersze miejsce na tułowiu), biodra i pod pośladkami.