Wczytuję dane...

Sneakersy

Nie trzeba chodzić cały czas w szpilkach by wyglądać stylowo i kobieco. Dla tych z Pań, które cenią sobie wygodę i lubią poszaleć oferujemy szeroki wybór sneakersów – obuwia które łączy sportowe przeznaczenie z odważną i ciekawą stylistyką, która nie uszłaby uwagi tak na modowych wybiegach, jak i na miejskich deptakach.

Sneakersy czyli co?

Obecnie termin ten kojarzy się z obuwiem o przeznaczeniu sportowym, noszonym jednak casualowo, podczas codziennych aktywności. Moda, szczególnie ta streetwearowa kładzie duży nacisk na buty w indywidualnym stylu. Kreuje model sneakersa jako obuwia rozbudowanego, najczęściej wiązanego. Jest to but uniwersalny, ten sam model zazwyczaj oferuje się zarówno w męskiej jak i damskiej rozmiarówce. Wśród najnowszych projektów często spotykana jest klasyczna kolorystyka oparta na czerni i bieli. Króluje gruba, rozbudowana podeszwa, często z amortyzacją lub komorą powietrzną. Tymczasem jest to kompletne odejście od tradycyjnej koncepcji obuwia określanego mianem sneakers. Nazwa pochodzi od angielskiego „sneak” czyli skradać się. Na to miano buty zasłużyły sobie cienką, gumową podeszwą, która praktycznie nie wydawała dźwięków. Pierwotnie termin odnosił się do płytkich, płóciennych modeli zapewniających wygodę i komfort termiczny podczas czynności codziennych lub aktywności fizycznej. Stąd najbliższe polskie tłumaczenie: tenisówki, które weszło do codziennego użytku dzięki popularności modelu w tym właśnie sporcie.

Tradycja i nowoczesność

Oferta intimiti to połączenie cenionych klasycznych wzorców i ciągle zmieniającej się mody. Wychodzimy naprzeciw potrzebom nowoczesnych kobiet, które zawsze chcą wyglądać atrakcyjnie, nawet podczas awaryjnego biegu na przystanek. Głównym atutem sneakersów ma być wygoda i wszechstronność. Oferowane modele spełnią swoje zadanie na spacerze z przyjaciółmi, ale również jako dopełnienie imprezowej kreacji czy półformalnej stylizacji na uczelnię. W każdej sytuacji staną na poziomie codziennych wyzwań, gwarantując komfort i swobodę. Do wyboru są zarówno klasyczne, płytkie modele jak i odpowiedź na modową ewolucję, w postaci butów za kostkę. W zależności od potrzeb, wygodę zapewni cienka podeszwa lub koturn, dodający kilka centymetrów i podkreślający atuty sylwetki. Tradycyjny styl buta uatrakcyjni brokat w kilku wariantach kolorystycznych. Zawsze eleganckie i uniwersalne czerń czy biel wzbogacą błyszczące dodatki, które zapewnią, że ten element ubioru nie pozostanie niezauważony. Wszystkie modele łączy solidne wykonanie z wysoką jakością materiałów, z troską o wygodę i styl naszych klientek.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.