Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szorto-stringi

Szorto-stringi to stosunkowo nowy rodzaj damskiej bielizny, który jak sama wskazuje łączy cechy stringów i szortów – typów majtek, które wydają się od siebie bardzo odległe! Szorto-stringi mają krój typowo dla szortów, ale posiadają także delikatne wycięcie, które pozwala wspaniale wyeksponować pośladki. W ten sposób szorto-stringi świetnie łączą wygodę szortów z kuszącym charakterem stringów – nic dziwnego zatem, że chociaż są dosyć nowym rozwiązaniem, już zdążyły zyskać całkiem sporo grono zwolenniczek. Oznacza to, iż nie mogło ich absolutnie zabraknąć w naszym asortymencie!

Naszym klientkom oferujemy szorto-stringi, które są prawdziwą esencją kobiecości! Znajdują się wśród nich modele o stylu zmysłowym, lecz stosunkowo zachowawczym, jak również i naprawdę odważne! Mamy tutaj zatem ponadczasowy klasyk, jakim jest prześwitująca koronka, a dla najbardziej odważnych Pań, które lubią podkręcać atmosferę w sypialni – modele z odsłoniętym kroczem. Sama możesz wybrać, w jaki sposób chcesz kusić!

Co ważne, oferowana przez nas w tym dziale bielizna jest nie tylko atrakcyjna, ale i bardzo komfortowa! Zawdzięcza to nie tylko idealnie opracowanym krojom, ale i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które cechują się bardzo miłą w dotyku fakturą i przewiewnością. Kobiety, które nigdy nie miały okazji wypróbować tego oryginalnego rodzaju bielizny mają teraz okazję to zmienić – może się okazać, że połączenie stringów i szortów to dla nich perfekcyjna opcja!