Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Unikat to doświadczona firma działająca na rynku odzieżowym. Założone w 1995 roku przedsiębiorstwo stale rozwija swoją działalność, jak również dostosowuje swoja ofertę i usługi zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klientów. Unikat specjalizuje się w produkcji bielizny, która w wyjątkowy sposób podkreśli urodę, wykreuje zmysłową sylwetkę, jak również zapewni komfort noszenia każdej kobiecie.

  Oferta firmy przygotowana jest dzięki współpracy projektantów z opiniami, wymaganiami i propozycjami klientek. Dzięki wzajemnemu wsparciu, jak również rozwijającej się pasji do tworzenia pięknych i zmysłowych produktów asortyment firmy stale się powiększa, a oferta wzbogaca o kolejne unikalne modele.

  Bielizna marki Unikat to najlepszej jakości produkty w niskiej i zadowalającej cenie. Materiał wykonania bielizny jest trwały, przyjemny w dotyku, jak również uzupełniony o gustowne, sprawdzone koronki i dodatki.

  Produkowana i oferowana bielizna pozwala zrealizować pragnienia każdej kobiety, sprawiające, że użytkowniczki czują się w niej komfortowo, seksownie, naturalnie i wyjątkowo. Dzięki wykorzystaniu najnowszych maszyn, stosowaniu innowacyjnych metod i technik produkcji, a także doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników, w prezentowanym katalogu znajduje się wiele atrakcyjnych modeli, które zachwycą każdą klientkę.

  Proponowana bielizna posiada wiele walorów estetycznych, użytkowych i funkcjonalnych. Każdy model jest przetestowany, jak również dostosowany do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientek. Duży wybór rozmiarów, możliwość dopasowania produktu do każdej sylwetki, sprawdzone materiały, wyjątkowe koronki, połączenie wielu stylów, możliwość podkreślenia najlepszych walorów kobiety, uwydatnienie sylwetki oraz nadanie powabnego wyglądu kobiety to główne cechy tych unikalnych produktów.

  Hity sezonowe, podział produktów na kategorie, możliwość wyboru bielizny okolicznościowej to dodatkowe atuty przedstawianej oferty. Wyjątkowy styl, charakter danego produktu, szyk i elegancja ucieszą nie tylko klientkę, ale również jej partnera.

  Współpraca z wieloma przedsiębiorstwami, realizacja wyjątkowych zamówień, stały kontakt z odbiorcami pozwalają stworzyć wyjątkowy i unikatowy katalog, który zawiera w sobie standardowe, jak również bardziej odważne modele bielizny. Wyjątkowa kolorystyka, niezwykła jakość i trwałość materiału, przyciągające wzrok modele, dbałość o detale i szczegóły, komfort noszenia oraz niesamowite piękno akcesoriów zjednują sobie coraz więcej zadowolonych klientek, które kochają produkty firmy Unikat.