Wczytuję dane...

Kapcie

Obuwie noszone po domu jest tak samo ważne, jak to zakładane na zewnątrz. Każdy rodzic największą uwagę przywiązuje to tego, aby kapcie, które nosi dziecko były przede wszystkim wygodne. Dla dzieci z kolei liczy się jedynie zachęcający wygląd produktu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obu grup, chcielibyśmy zaoferować Państwu bardzo wygodne, a jednocześnie interesująco wyglądające kapcie dziecięce. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzai tego typu obuwia.


Różnorodność wzorów i kolorów

Królik, miś a może jednorożec? Które dziecko nie lubi zwierząt? W ofercie naszego sklepu internetowego można kupić kapcie zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Informacje na temat opcji kolorystycznych ukazują się po wybraniu konkretnego modelu.

Większość produktów dostępna jest w dwóch najpopularniejszych kolorach: różowym i szarym. Niektóre modle jak np. YO! Big Pompon 24-29, występują aż w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, grafitowej i granatowej.

Oferujemy kilka rodzai dziecięcego obuwia domowego. Pierwszy z nich to produkty przeznaczone na zimę — YO! OB-043 Girl Unicorn 36-41 kapcie oraz YO Scorpio OB-48 Zwierzak kapcie. Są one bardzo ciepłe i sięgają ponad kostkę. Drugi rodzaj to pozostałe buciki, które mogą być noszone cały rok np.YO! Big Pompon 24-29 balerinki oraz YO! Silver Rabit OB-42 30-35 kapcie.


Ceny na każdą kieszeń

Łatwo zauważyć, że ceny naszych produktów są bardzo konkurencyjne. W rzeczywistości rzadko zdarza się, aby wysoka jakość szła w parze w niską ceną. U nas to jak najbardziej realne. Najtańsze kapcie dostaniecie Państwo już w cenie 13 zł.

W zależności od modelu koszt zakupu kapci waha się od kilkunastu do kilku dziesięciu złotych. Wysokie, zimowe, bardzo ciepłe kapcie kosztują niewiele ponad 30 zł.


Rozmiary

Niektóre z naszych produktów posiadają określoną numerację. Dotyczy to głównie większych rozmiarów. Rozmiary kapci przeznaczonych dla młodszych dzieci określane są wiekiem np. 0-6 miesiąca lub 0-12 miesiąca. Są to wartości orientacyjne.

Kapcie przeznaczone dla większych dzieci oznaczane są przedziałami rozmiarowymi. Nie jest konieczne nadawanie każdej parze jednego rozmiaru, ponieważ buciki są bardzo miękkie, elastyczne i łatwo dopasowują się do stopy. Przykładowe przedziały rozmiarowe to w przypadku YO! OB-043 Girl Unicorn 36-41 kapcie - 36-37, 38-39, 40-41.

Jakość

To bardzo ważny element, o którym zwykle zapominamy, robiąc zakupy. Pierwszą zaletą oferowanych przez nas bucików jest fakt, że utrzymują ciepło.

Niektóre modele wykonane są z miłego i przyjemnego w dotyku weluru. Inne z przepuszczającej powietrze bawełny, która sprawia, że stopy dziecka nie będą się pociły. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.