Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

SPOX SOX

Designerskie skarpetki nie do pary

Czarne, szare lub białe - tak wygląda skarpetkowa rzeczywistość wielu osób. Wpisujesz się w nią? Wcale nie musisz! Już teraz możesz przejść na kolorową stronę mocy i zadbać o to, by Twoje stopy były otoczone wyjątkową parą skarpet każdego dnia. W Spox Sox wierzymy w to, że każdy poranek można rozpocząć w nieco lepszym nastroju dzięki parze kolorowych skarpetek. W naszym asortymencie znaleźć można casualowe modele zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zadbaliśmy również o Panów, którzy - na co dzień lub od święta - noszą garnitury, i przygotowaliśmy dla nich eleganckie, lecz niebanalne skarpetki do garnituru, które cechują się wydłużoną cholewką oraz świetnym designem. Naszym flagowym produktem są szalone skarpety nie do pary, które zyskują coraz więcej fanów na całym świecie. Poza tym tworzymy i sprzedajemy także kolorowe stopki w różne wzory. Poznaj naszą ofertę i wybierz parę dla siebie!

Kolorowe skarpety w śmieszne wzory

Spox Sox to polska firma założona przez trzech przyjaciół, którym przyświeca jeden wspólny cel: tworzenie fajnych skarpetek, wyróżniających się doskonałym designem, ciekawymi kolorami, świetną jakością oraz atrakcyjną ceną. Każda z par została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce, co pozwoliło nam na uzyskanie produktów cechujących się najwyższą klasą.

Do wykonania skarpet Spox Sox wybraliśmy połączenie bawełny czesanej, poliamidu oraz elastanu - taki skład zapewnia trwałość produktu, wygodę noszenia oraz dokładne dopasowanie każdej pary do stopy użytkownika. Nasze skarpetki mogą być noszone i prane wiele razy, a i tak zachowają swój kształt na długi czas. O jakości naszych produktów przekonali się nie tylko Polacy. Jesteśmy dumni z tego, że nasze śmieszne skarpetki znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Obecnie produkty Spox Sox są sprzedawane na 5 kontynentach, w ponad 45 krajach. Mamy nadzieję, że ta liczba będzie się stopniowo powiększać i coraz więcej osób będzie wybierać skarpetki opatrzone żywymi kolorami i nietypowymi wzorami.