Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Slipy

    Szukasz bielizny męskiej, która będzie niezwykle wygodna i wykonana z najwyższej jakości materiałów? W poniższej kategorii znajdziesz slipy męskie, które nie tylko sprawdzą się jako standardowe majtki, ale również z pewnością spodobają się Twojej partnerce.

    Nazwa slipy pochodzi od angielskiego słowa slip. Są elementem odzieży dolnej. Obecna wersja znacząco odbiega od tej, która była znana w poprzednich epokach. Opaski biodrowe można uznać za swego rodzaju prekursora. Nosili je rdzenni mieszkańcy Ameryki i Afryki. W 1922 roku naukowcy pracujący w zespole H. Cartera i G. Carnarvona odkryli bieliznę w kształcie trójkąta, penetrując grobowiec faraona Tutanchamona. Slipy znane nam obecnie zostały po raz pierwszy sprzedane w styczniu 1935 roku. Tego dnia nad miastem, gdzie slipy były na wystawie, szalał huragan, który przyniósł straszliwe straty. Dyrekcja firmy stwierdziła, że trzeba usunąć slipy męskie z wystawy, żeby przy tej tragedii nie zaszokować nowych klientów. Co zabawne, zanim polecenie wykonano, ludzie wykupili cały zapas, jaki sklep miał do zaoferowania tj. sześćset sztuk. Slipy zyskały największą popularność w okresie powojennym, kiedy moda młodzieżowa inspirowana różnymi subkulturami postawiła na mniej obszerną bieliznę.

    W ofercie naszego sklepu znajdziesz slipki męskie wykonane z różnych materiałów. Jeżeli chcesz wyglądać seksownie i zaskoczyć swoją partnerkę, redukując przy tym rutynę w sypialni, wybierz ciekawsze wzory. Warte wspomnienia są slipy męskie Andalea MC/9064, wykonane z materiału typu wet look. Równie ciekawe są slipki męskie tej samej firmy, których materiał imituje skórę pantery.

    Znajdziesz u nas najróżniejsze rozmiary i kolory slipów! Firmy, których produkty posiadamy to m.in. Pierre Cardin, Henderson i inne. Materiały wszystkich produktów są bardzo przyjemne w dotyku i zapewnią Ci pełen komfort podczas ich noszenia. Nie czekaj, tylko sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!