Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  Komplety/Piżamy

  Zbliża się zima i chcesz się na nią przygotować? Po prostu lubisz spać w piżamie i nie zaśniesz bez niej? Chcesz do swojej garderoby dodać strój, dzięki któremu zupełnie komfortowo poczujesz się w swoim domu, wstając z łóżka i układając się do niego? Potrzebujesz czegoś bardzo wygodnego i przyjemnego w dotyku? Doskonale, ponieważ w tej kategorii znajdziesz piżamy męskie, które rozwiążą Twój dylemat.

  Piżama (pidżama) męska to ubiór nocny, który zakłada się idąc spać. Składa się zwykle z dwóch elementów – koszuli i spodni. Najczęściej do ich produkcji używa się bawełny, natomiast bardziej ekskluzywne modele są stworzone z satyny i jedwabiu. Piżama jest strojem, który swoje korzenie ma w Indiach. Była tam noszona jako ubiór dzienny, a nie nocny. Dopiero na początku dwudziestego wieku zaczęto ją stosować regularnie jako strój na noc. W Wielkiej Brytanii została niezwykle rozsławiona. Kobiety także zaczęły używać jej do nocowania podczas drugiej Wojny Światowej. Piżama jest następcą koszuli nocnej, która obecnie jest popularna tylko wśród kobiet.

  W tej kategorii znajdują się piżamy męskie o różnych, krojach, rozmiarach, kolorach, materiałach i wzorach. Sprawdzając naszą ofertę natkniesz się na ciekawe propozycje i rozwiązania, dlatego bądź pewny, że jest tutaj piżama męska Twoich marzeń. Począwszy od klasycznych modeli, typu ROSSI SAM-PY117II, który jest dwuczęściowym, wygodnym strojem wykonanym z wysokiej klasy bawełny i kończąc na ekstrawaganckich krojach, na przykład Taro Filip 008 – który jest koszulą nocną sięgającą kolan.

  Zabawny wzór na materiale przyniesie dużo śmiechu, kiedy ktoś bliski zobaczy ją pierwszy raz. Mało tego, w zestawie znajduje się również szlafmyca (z niem. Schlaf – sen, Mütze – czapka). Będzie to doskonały prezent dla kogoś bliskiego. Idealnie się sprawdzi jako dodatek pod choinkę lub na urodziny albo z jeszcze innej okazji.

  Piżamy dostępne w ofercie naszego sklepu są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są gwarancją komfortu noszenia.