Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów

  DLA NIEGO

  Panowie zwykle śpią w bokserkach, ale nie zawsze jest to dobry wybór. Co prawda podczas snu temperatura powinna być niższa niż w dzień, ale nie może być zbyt niska - komfort termiczny jest bardzo ważny. Mając na uwadze to oraz potrzebę wygody, zapewnienia w czasie nocnego odpoczynku dobrej cyrkulacji powietrza oraz umożliwienie ciału wypoczynku, oddajemy do dyspozycji naszych Klientów cały wachlarz produktów bieliźnianych dla panów, dedykowanych na noc.

  Komfort i wygoda

  Każdy śpi w tym, w czym mu najwygodniej. Dla niektórych Panów najlepszym wyborem będzie więc piżama składająca się z koszulki i szortów, a dla innych - koszulka z krótkim bądź długim rękawem i długie spodnie. Wybór można uzależniać od pory roku, warunków, tj. temperatury otoczenia, a także własnych preferencji. Panom o mało bujnej fryzurze może też przydać się szlafmyca. Ta popularna przed laty czapeczka do spania znów wraca do łask - jej włożenie może znacząco poprawić komfort podczas spania w chłodniejszym otoczeniu! Wielu panów, chcąc zapewnić sobie wygodę, sięga też po koszule nocne. Jest to świetny wybór, gdyż lekarze zalecają, by podczas snu ciało nie było przez nic krępowane. Wystarczy zaopatrzyć się w taki produkt i użyć go jednorazowo, by przekonać się, że jest to niebywale wygodne i przyjemne. Zachęcają do tego też atrakcyjne wzory i przyjemne w dotyku, naturalne materiały, z jakich produkty te są wykonane. Zapewniają one dobrą cyrkulację powietrza, a więc są zdrowe dla skóry i pozwalają ciału jeszcze lepiej wypocząć - to naprawdę można poczuć.

  Na chłodne dni niezbędne są też kalesony - wbrew pozorom, sięgają po nie nie tylko starsi panowie. Dopasowane kalesony wykonane z wysokiej jakości materiału są przyjemne w zetknięciu ze skórą. Świetnie nadają się do spania, a także do noszenia pod spodniami w najzimniejsze dni. Do kalesonów warto dobrać dopasowaną, niewidoczną pod ubraniem koszulkę z długimi rękawami o świetnych właściwościach termicznych. Dzięki takiemu zestawowi nawet największe chłody nie będą groźne.

  Atrakcyjne szlafroki

  Wśród bieliźnianych propozycji dla mężczyzn nie mogło też zabraknąć szlafroków. Ten niezwykle praktyczny element przyda się każdemu panu - do zarzucania na piżamę podczas nocnego wstawania czy rano, a także po kąpieli. Oferujemy trwałe i estetyczne szlafroki z przyjemnego w dotyku materiału, gwarantujące ciepło i wygodę. Niezwykle miło jest się nimi otulić. Mają typowo męskie kolory i wzory i często wyposażone są w kaptur. Taki produkt jest też znakomitym pomysłem na prezent.